Prowadzenie rekrutacji – Czyli jak znaleźć odpowiedniego pracownika?

Czerwiec 26th, 2012


Firmę tworzą ludzie, którzy są jej kapitałem. Już w trakcie rekrutacji pracowników decydujemy o tym, jaki wizerunek będzie miała nasza firma: jak będzie postrzegana przez klientów, kontrahentów, konkurentów.

Pracownicy tworzą kulturę organizacyjną i atmosferę pracy. Odpowiedni ich dobór jest jednym z kluczowych procesów. Jednak nim zespół rozpocznie pracę ze sobą, musimy w odpowiedni sposób dobrać jego członków. Zrekrutowani przez nas ludzie nie tylko mają pracować ze sobą, ale także dobrze czuć się w swoim towarzystwie.

Uczestnicy podczas szkolenia ,,Prowadzenie rekrutacji – Czyli jak znaleźć odpowiedniego pracownika?” będą budować profil kompetencyjny pracownika, przygotują ogłoszenie rekrutacyjne, zanalizują dokumenty aplikacyjne, czy pod okiem trenera przeprowadzą rozmowy rekrutacyjne.

To w jaki sposób przeprowadzimy proces rekrutacji świadczy o naszej firmie. Osoby, które miały z nami kontakt, a nie zostały naszymi pracownikami, jutro mogą stać się naszymi klientami. Trener Paweł Naumiuk w trakcie szkolenia zwróci uwagę na to, jakie są standardy pozyskiwania pracowników oraz podpowie jakich błędów unikać podczas spotkań z nimi. Na szkolenie zapraszamy osoby, które zajmują się w firmach rekrutacją na stanowiska pracy.

 

 

Szkolenie AVENHANSEN »


Kategorie: Artykuły

Tagi: , , , , , , Napisz komentarzNapisz komentarz


Feed

http://www.inwestycjawkadry.info / Prowadzenie rekrutacji – Czyli jak znaleźć odpowiedniego pracownika?